info@yadomed.org

Bağış

Herbirimiz mezun olup, YDÜ’nin bize kattığı vizyon ve aldığımız eğitim ile meslek sahibi olduk. Şimdi sıra bizlerde. Eğitime ihtiyacı olan fakat parası olmayan kardeşlerimize el uzatmalıyız. Web sayfamızdan derneğimize bağış yapabilirsiniz. Böylelikle derneğimize ve burs başvurunda bulunan arkadaşlarımıza destek olabilirsiniz.

Bir öğrenci için aylık 250.-TL burs verilmesi uygun görülmüştür. Arzu eden bağışcı aylık ya da 9 aylık toplu ödeme yapabilir.
Dernek için yapılacak bağışlar, bağışcının tercihine bağlıdır.

DÜZENLİ BAĞIŞ
Uygun göreceğiniz tutarda bağışın, öğrenci bursu için en az 9 ay, dernek bağışı için, arzu ettiğniz dönem boyunca ayda bir düzenli ödenmesidir.

BİR DEFADA BAĞIŞ
Uygun bulduğunuz miktarda ya da öngördüğünüz sayıda öğrenci için, öngördüğünüz süre boyunca ödenecek bursun bir defada yapılmasıdır.

Eğitim için bağış yapmak isteyenlerin, burs verecekleri öğrencilerin için belirtecekleri şartlar var ise derneğe bunu bildirmeleri gerekmektedir. İstenen şartlara uygun başvuru olmamsı durumunda, dernek burs komisyonunun bursu uygun bulacağı öğrenciye verme hakkı saklıdır.

Bağış, aşağıdaki hesaptan havale olarak yapılabilinir ya da online ödeme seçeneğinden kredi kartı ile ödenebilinir.

Hesap Numarası:
Yakın Doğu Üniversitesi Mezunlar Derneği
Denizbank, Kartal Şb.
TR740013400001349243000001
© Copyright 2019 | Near East Technology